قوانین و مقررات

تعاریف

کاربر
کاربر کسی است که از سرویس های این سامانه استفاده می کند و ملزم به رعایت تمامی قوانین می باشد.

واحد صنفی
هر واحد اقتصادي كه فعاليت آن در محل ثابت يا وسيله سيار باشد و توسط فرد يا افراد صنفي با اخذ پروانه كسب داير شده باشد واحد صنفي شناخته مي‌شود

وب سایت بامَن 24
وب سایت بامن 24 محصولی از شرکت ساینا پردازش گسترش شرق می باشد که خدمات در زمینه فروش شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبض، ... ارائه می دهد.

قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت بامَن24، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت بامَن24 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود کاربر قبول می کند که استفاده مستمر وی ازاین سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است. کاربر حق هر گونه ادعایی در خصوص قوانین را از خود سلب و ساقط می نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
وب سایت بامَن 24، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت بامَن24 در حد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهد. در واقع با استفاده از وب سایت بامَن24، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت بامَن24، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت بامَن24 جزئی از اموال وب سایت بامَن24 محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس ، در انحصار وب سایت بامَن24 است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت بامَن24 محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بامَن 24 و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وب سایت بامَن24 است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از سرویس های وب سایت بامَن24 و یا هر یک از خدمات از جمله ؛دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند . کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت بامَن24 محفوظ است. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این وب سایت یعنی wwwbaman24.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت وب سایت بامَن24 هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از wwwbaman24.ir و هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که کاربراز سرویس‌‏ها و خدمات وب سایت بامَن24 استفاده ، و یا به وب سایت بامَن24 ایمیل می‏‌زند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود، در صورتی که درخواست کاربربا رعایت کلیه ا صول و رویه‏‌ها باشد،به طور ضمنی موافقت می‌‏کند که وب سایت بامَن24 به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست وی پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت بامَن24 برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. کاربران محترم توجه داشته باشند که 100041410 تنها شماره‌ای است که بامَن 24 از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند و وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه وب سایت بامَن24 را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت بامَن24، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بامَن 24 است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی، به info@baman24.ir اطلاع دهید.